Zapraszamy gorąco i serdecznie do głosowania na projekt nr 167 zgłoszony przez rodziców ZSP 16 w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego

Dzięki Państwa głosom zostanie wybudowany ciąg pieszo-rowerowy na przedłużeniu ul. Wieczornej, który pozwoli udostępnić ZSP nr 16 swoje boisko szkolne poza godzinami pracy placówki (popołudnia i weekendy!)

dzieciom i młodzieży –  co wyeliminuje problem niebezpiecznych zachowań powodujących uszczerbki na zdrowiu przy przechodzeniu przez ogrodzenie na teren ZSP i umożliwi bezpieczne i aktywne spędzanie czasu wolnego.

Otwarcie istniejących bramek w ogrodzeniu placówki, w sposób realny zwiększy bezpieczeństwo dzieci idących do szkoły  od strony ul. Skarbowców – uczniowie będą szli chodnikiem, bez kontaktu z pojazdami.

Budowa ciągu jest okazją do utwardzenia terenu, który prowadzi do miejskiego placu zabaw, uczniowie i dzieci przedszkolne będą mogli również dojść do placówki od strony mniej ruchliwej ul. Róży Wiatrów.

Zgłoszony projekt inwestycji jest kompleksowym rozwiązaniem dla tego dotychczas nieuporządkowanego terenu. Jest odpowiedzią na istniejące od lat potrzeby społeczności lokalnej związanej z ZSP nr 16.

Dlatego w dniach 15-28.09.br proszę koniecznie zagłosować na projekt 167 .

Szczegóły www.wroclaw.pl/wbo

Do głosowania zaproście rodzinę, przyjaciół, sąsiadów, znajomych i nieznajomych.

Z góry serdecznie Wam dziękujemy za każdy głos :)

Dyrekcja ZSP nr 16

oraz połączone

Rady Rodziców Szkoły i Przedszkola

Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 16
53-024 Wrocław ul. Wietrzna 50 tel: 71-782-50-52

WIZJA PRZEDSZKOLA NR 16

Przedszkole jest miejscem

Dobrej zabawy, mądrością, szczęściem, radością

Wiemy, że największym dobrem jest dobro dziecka. Pragniemy przygotować je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami. Stworzymy każdemu dziecku szansę rozwoju w miarę jego możliwości. Zrobimy wszystko aby w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

IMG_2601.JPG
IMG_2615.JPG